Vibratoare pentru punctul G Inele vibratoare Inele inteligente pentru penis Manșoane pentru penis Ajutoare pentru asociere
| Caracteristici speciale | Telecomandă |
| Impermeabil | nu |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 94 g |
| Vibrații | da |
| Zona erogenă | Punctul G, Penis, Pentru cupluri, Testicule |
| Alimentare electrică | Încărcător |
| Tip baterie | Baterie reîncărcabilă |
| Diametru min. | 3.2 cm |
| Diametru max. | 4.2 cm |
| Material | ABS/Silicon |
| Rezistență la apă | da |
| Lungime | 12 cm |