Vibratoare inteligente Vibratoare de lux Vibratoare din silicon Vibratoare clitorale Pompe de vid pentru femei Vibratoare Svakom Alte stimulatoare clitorale
| Pulsație | da |
| Culoare | Roz |
| Greutate | 280 g |
| Vibrații | da |
| Zona erogenă | Clitoris |
| Alimentare electrică | Încărcător |
| Tip baterie | Baterie reîncărcabilă |
| Diametru min. | 6.1 cm |
| Diametru max. | 7 cm |
| Material | ABS/Silicon |
| Rezistență la apă | da |
| Lungime | 12.8 cm |