| Impermeabil | da |
| Culoare | Roz |
| Greutate | 250 g |
| Vibrații | da |
| Zona erogenă | Clitoris |
| Alimentare electrică | Încărcător |
| Proprietatea materială | Greu la atingere |
| Tip baterie | Baterie reîncărcabilă |
| Diametru min. | 3.5 cm |
| Diametru max. | 4.5 cm |
| Material | ABS/Silicon |
| Rezistență la apă | da |
| Lungime | 23.5 cm |