Noutate
| Caracteristici speciale | Telecomandă |
| Impermeabil | da |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 76 g |
| Vibrații | da |
| Zona erogenă | Punctul G, Vaginal |
| Alimentare electrică | Încărcător |
| Tip baterie | Baterie reîncărcabilă |
| Material | ABS/Silicon |
| Diametru | 3 cm |
| Rezistență la apă | da |
| Lungime | 8.5 cm |