Noutate
Vibratoar Vibratoare realiste Vibratoare din silicon Vibratoare încălzite Dildo cu ventuză
| Caracteristici speciale | Telecomandă, Rotaţie, Încălzit |
| Impermeabil | da |
| Culoare | Corp |
| Greutate | 400 g |
| Vibrații | da |
| Zona erogenă | Anal, Vaginal |
| Alimentare electrică | Încărcător |
| Tip baterie | Baterie reîncărcabilă |
| Material | ABS/Silicon |
| Diametru | 4.3 cm |
| Rezistență la apă | da |
| Lungime | 22 cm |