Noutate
Vibratoar Vibratoare pentru punctul G Vibratoare din silicon
| Caracteristici speciale | 2 motoare vibratoare |
| Impermeabil | da |
| Culoare | Roz |
| Greutate | 134 g |
| Vibrații | da |
| Zona erogenă | Punctul G, Vaginal |
| Alimentare electrică | Încărcător |
| Tip baterie | Baterie reîncărcabilă |
| Material | ABS/Silicon |
| Diametru | 2.9 cm |
| Rezistență la apă | da |
| Lungime | 20 cm |